Oferty pracy: Art Director w Poznań, wielkopolskie

Sponsorowane
Grafton Recruitment

Junior IT Customer Care Consultant

Grafton Recruitment :: pomorskie :: ponad 30 dni temu

Opis stanowiska: Le début d'une carrire internationale dans les IT.We would like to have you working for us in central Poland. Znasz dobrze języki, ale nie masz jeszcze dużego doświadczenia zawodowego? Interesuje Cię dobre wynagrodzenie za wykonywane obowiązki? Jesteś komunikatywny/a, dobrze zorganizowana/y a przede wszystkim lubisz kontakt z ...

SILVERHAND

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i ...

SILVERHAND

SILVERHAND jest Agencją Zatrudnienia godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.