Oferty pracy: Dentysta

Sponsorowane

Programista C#/.NET (z mozliwością pracy również z językiem Progress ABL)

TeamQuest :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Numer referencyjny: ref4064499475 Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko: Programista C#/.NET (z mozliwością pracy również z językiem Progress ABL) Opis stanowiska: * Dostarczanie obszarom biznesowym rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami oraz zapewnienie zgodności ...

SILVERHAND

Elektryk budowlany - praca w Austrii

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na austriackich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują austriacką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć ...

Grafton Recruitment

Junior Specialist in accounting department

Grafton Recruitment :: małopolskie :: 13 dni temu

Opis stanowiska: For our Client -international company- we are looking for Candidates who want to develop in accounting area as Junior Specialist.Your responsibilities will include: Issue debit notes/credit notes related to technical / commercial claims from customers in a defined perimeter of countries Verifying documents according to internal ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.