Oferty pracy: HR Manager w Kalisz, wielkopolskie

Sponsorowane
Grafton Recruitment

.Net Developer/ C#

Grafton Recruitment :: małopolskie :: ponad 30 dni temu

Opis stanowiska: Dla naszego nowego Klienta, norweskiej firmy działającej w obszarze tworzenia rozwiązań mobilnych i web'owych w międzynarodowych projektach, poszukujemy kandydatów na stanowisko .Net Developer.Obowiązki: współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania (także mobilnych rozwiązań) w kluczowych projektach firmy ...

Senior .NET Developer

TeamQuest :: Gdańsk, pomorskie :: ponad 30 dni temu

Numer referencyjny: ref1761795366 Dla naszego klienta, dużej amerykańskiej firmy działającej na rynku IT, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior .NET Developer Oczekiwania: * Min. 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania i projektowania baz danych * Ukończone informatyczne studia wyższe lub adekwatne doświadczenie zawodowe * Bardzo dobra ...

SILVERHAND

Lakiernik przemysłowy AIRLESS (Niemcy)

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

SILVERHAND KRAZ 7822 jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.