Oferty pracy: Inspektor BHP w Gdańsk, pomorskie

Sponsorowane
Grafton Recruitment

Manager Sprzedaży i Operacji

Grafton Recruitment :: Poznań, wielkopolskie :: 12 dni temu

Opis stanowiska: Duża firma z udziałem kapitału zagranicznego działająca w branży IT & Telecom, adresująca swoje usługi do klienta biznesowego do biura w Poznaniu poszukuje kompetentnego i doświadczonego pracownika na stanowisko:Manager Sprzedaży i OperacjiZakres odpowiedzialności Zarządzanie polityką rynkową, pozyskiwanie informacji handlowych ...

Absolwenci z językami obcymi

Grafton Recruitment :: dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Opis stanowiska: Jeżelii chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie!Dla naszego Klienta poszukujemy: Absolwentów Filologii, Absolwentów Nauk Ekonomicznych lub Społecznych, którzy są zmotywowani do rozwoju w zakresie obsługi klienta, księgowości lub ...

SILVERHAND

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.