Oferty pracy: Kierownik Apteki w Nowa Sól, lubuskie

Sponsorowane

Programista aplikacji mobilnych - iOS developer

TeamQuest :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Numer referencyjny: ref1836097192 Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy realizującej aplikacje mobilne dla największych globalnych marek, obecnie szukamy osoby na stanowisko: Programista aplikacji mobilnych - iOS developer Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania: * Rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych o zasięgu ...

Grafton Recruitment

AP Accountant with French

Grafton Recruitment :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

Opis stanowiska: For our client, one of the most prestigious companies within business sector, we are looking for experienced candidates for position of:AP Accountant with FrenchResponsibilities: Processing in a timely and efficient manner all received invoices from different countries, Entering the invoices, Processing invoices in accordance with ...

Pracownik administracji finansowej z j. angielskim

Opis stanowiska: Dla światowego lidera korporacji prawniczych poszukujemy pracowników do działu administracji finansowej z biegłym angielskimPraca w centrum Warszawy.Zakres obowiązków: dbałość o zgodność danych w systemie zapewnienie płynnego obiegu dokumentów księgowanie faktur w systemie wsparcie organizacyjne dla pracowników operacyjnych ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.