Oferty pracy: Merchandiser w Łódź, łódzkie

Sponsorowane
Grafton Recruitment

Opis stanowiska: Dla naszego Klienta poszukujemy osób posługujących się językiem niemieckim.Mówisz biegle po niemiecku-Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku-Chciałbyś zdobywać nowe doświadczenia-i nie lubisz nudzić sie w pracy-Daj sobie szansę i zaaplikuj!U nas będziesz odpowiedzialny za infolinię przychodzącą, więc nie musisz sam ...

SILVERHAND

Spawacz MIG / MAG (Niemcy)

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i ...

Java Developer

Grafton Recruitment :: 10 dni temu

Opis stanowiska: For our Client leading investment banking, which provides a wide range of financial services, we are looking for: Java Developer for various technological teamsPower of: Opportunity to join one of the most important team, which provide clients with all tools and services to run their business. Constantly expanding platform to offer ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.