Oferty pracy: Operator DTP w Toruń, kujawsko-pomorskie

Sponsorowane
Grafton Recruitment

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania SDN

Grafton Recruitment :: Kraków, małopolskie :: ponad 30 dni temu

Opis stanowiska: For our Client, the leading in Europe R&D Center in telecommunication sector, part of a global leader of high-tech solutions, we are currently looking for passionate Software Engineers to join a brand new team.Offered position: SDN Software Engineer Wymagania: Technical degree Knowledge of Linux admininistration Knowledge of ...

Manager zespołu Master Data - finanse i księgowość

Grafton Recruitment :: Katowice, śląskie :: 19 dni temu

Opis stanowiska: Naszym Klientem jest amerykańska firma. W związku z rozwojem firmy, poszukiwana jest osoba na stanowisko Managera zespołu Master Data.Miejsce pracy: KatowiceObowiązki: zarządzanie zespołem 4 osób zarządzanie zmianami w obszarze Vendor Master Data pełnienie roli Process Ownera w obszarze Vendor Master Data monitorowanie KPI ...

SILVERHAND

Monter klimatyzacji (Niemcy)

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

SILVERHAND KRAZ 7822 jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.