Oferty pracy: Pracownik agencji pracy tymczasowej w Szczecin, zachodniopomorskie

Sponsorowane
SILVERHAND

Zbrojarz (Austria)

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

... komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego austriackiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: ZBROJARZ Miejsce pracy: Austria, Linz (okolice) Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: wykonywanie zbrojeń Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego - sprawdzana podczas ...

Sponsorowane
SILVERHAND

Malarz praca w Niemczech od zaraz!

SILVERHAND :: łódzkie :: 5 dni temu

... wewnętrzne i zewnętrzne prace wykończeniowe prace konserwatorskie Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku wykształcenie kierunkowe - wymagane! prawo jazdy kat. B własny samochód Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki ...

Sponsorowane
SILVERHAND

... maszyn CNC (Fanuc, Mazatrol, Sinumerik) produkcja dużych elementów Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane) umiejętność programowania (warunek konieczny) znajomość rysunku urządzeń pomiarowych (warunek ...

Pracownik produkcji prawobrzeże

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: wczoraj

... Klienta, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko: Stanowisko: Pracownik Produkcji Nr referencyjny: PPH/01/2017 Miejsce pracy: Szczecin - Prawobrzeże Obowiązki: - Obsługa maszyn, - ... pracodawcom). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Pracownik sklepu - św. Marcina

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: wczoraj

... Marcina poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Sklepu Nr. ref.: SK/01/2017 Obowiązki: - ... - odpowiedzialność i dokładność, - chęć do pracy. Oferujemy: - elastyczny grafik, - pracę w ... upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom). Nie jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Kasjer - Sprzedawca - ul. Duńska

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 3 dni temu

... poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Sklepu Nr. ref.: SKD/01/2017 Obowiązki: - ... ze standardami firmy. Wymagania: - Chęć do pracy, Oferujemy: - Atrakcyjną stawkę godzinową, - ... informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Pracownik Produkcji

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 6 dni temu

... poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji. Miejsce pracy: ... Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną ... działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, ... pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Pracownik administracyjny do obsługi sklepu internetowego

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 10 dni temu

... poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik administracyjny do obsługi sklepu ... Nr ref. www/szc/2016 Miejsce pracy: Szczecin Zadania: - kontakt z klientami w ... działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, ... pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Sprzątanie mieszkania raz w tygodniu - Szczecin Centrum

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 17 dni temu

... Klienta, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko: Stanowisko: Pracownik sprzątający Nr referencyjny: SM/12/2016 Miejsce pracy:Szczecin - Centrum Obowiązki: - sprzątanie mieszkania ... Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Pracownik sklepu - Duńska Szczecin

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 21 dni temu

... poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Sklepu Nr. ref.: SKD/11/2016 Obowiązki: - ... ze standardami firmy. Wymagania: - Chęć do pracy, Oferujemy: - Atrakcyjną stawkę godzinową, - ... informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Pracownik hali

Interkadra :: Szczecin, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

... na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na ... RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego ... poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku Pracownik hali HBUD/1216/GDSZ Obowiązki: układanie/wykładanie ...

Pracownik sklepu - nowy sklep Pmorzany

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

... poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik sklepu - Szczecin Pomorzany Nr. ref.: SKB/11/2016 Obowiązki: ... - odpowiedzialność i dokładność, - chęć do pracy. Oferujemy: - umowę o pracę, - elastyczny ... iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nie jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Pracownik produkcji - Osiedle Majowe

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

... Klienta, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko: Stanowisko: Pracownik Produkcji Nr referencyjny: PPP/11/2016 Miejsce pracy: Szczecin - Prawobrzeże Obowiązki: - Obsługa maszyn, - ... poz. 2135). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

ITC GRUPA

Praca przy Inwentaryzacji - Szczecin

ITC GRUPA :: Szczecin, zachodniopomorskie :: ponad 30 dni temu

ITC Grupa Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i ... Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798. Poniższa ... poszukujemy osób do pracy w charakterze: Pracownik Inwentaryzacji Miejsce pracy: market ...

Otrzymuj za darmo nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!

Rejestrując powiadomienie akceptujesz postanowienia naszego regulaminu.

Strona     1