Oferty pracy: Pracownik agencji pracy tymczasowej w Szczecin, zachodniopomorskie

Sponsorowane
SILVERHAND

Blacharz samochodowy (Finlandia)

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

... znajomość języka angielskiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego fińskiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Blacharz samochodowy Miejsce pracy: Finlandia Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: - naprawa uszkodzeń i wgnieceń karoserii samochodowych - wymiana elementów - szlifowanie, montowanie i szpachlowanie ...

Sponsorowane
SILVERHAND

Frezer CNC Heidenhain (Niemcy)

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

... komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: FREZER CNC Miejsce pracy: Niemcy, okolice Ingolstadt Do głównych zadań osoby zatrudnionej należą: obsługa frezarki wprowadzanie korekt praca ze sterownikiem Heidenhain Wymagania: doświadczenie na ...

Sponsorowane

Junior JAVA Developer

TeamQuest :: Warszawa, mazowieckie :: ponad 30 dni temu

... Bootstrap); * Znajomość programowania funkcyjnego (np. Java 8), czyli filter/map/reduce i funkcje lambda; * Znajomość technologii NoSQL (np. ElasticSearch); * Umiejętność pracy według metodyki SCRUM. * Znajomości frameworka ORM (np. Hibernate); Oferujemy: * ciekawe projekty oparte o nowoczesne technologie; * Pracę przy zastosowaniu metodyk AGILE; ...

Pracownik budowlany - praca dla obywatelu Ukrainy (nr ref. PBU/10/2016)

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: wczoraj

... poszukujemy Kandydatki /Kandydata do pracy na stanowisku: Pracownik budowlany Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie Nr Ref. PBU/10/2016 Miejsce pracy: Szczecin Wymagania: - Min. 0, 5 roku ... tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.) Nie jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Pracownik Sklepu - św. Marcina tygodniówki

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: wczoraj

... w Szczecinie, poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Sklepu - św. Marcina Miejsce pracy: Szczecin Wymagania: - Chęć do pracy. Obowiązki: - Obsługa Klienta ... nadesłane aplikacje, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Pracownik Produkcji - Płonia

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: wczoraj

... naszego Klienta, poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik do pakowania/ozdabiania ciastek Miejsce pracy: Szczecin - Płonia Miejsce pracy: Szczecin Wymagania: - Chęć do ... nadesłane aplikacje, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

InterKadra Sp. z o.o.

Pracownik Hali w Markecie Budowlanym

InterKadra Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 2 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Obecnie dla naszego ...

Pracownik Inwentaryzacji - 23.10.2016r.

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 2 dni temu

... Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na inwentaryzacji w markecie budowlanym. Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże) Nr ref. inw/szc/2016 ... działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa ... pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Pracownik sklepu - św. Marcina tygodniówki

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 3 dni temu

... poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Sklepu Nr. ref.: PSM/10/2016 Obowiązki: - ... ze standardami firmy. Wymagania: - Chęć do pracy, Oferujemy: - Atrakcyjną stawkę godzinową, - ... informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 3 dni temu

... w firmie z niemieckim kapitałem. Stanowisko: Pracownik biurowy Nr referencyjny: PBN/10/2016 Miejsce pracy: Szczecin Obowiązki: - Praca biurowa w dziale sprzedaży ... Dz. U. 2016 r. poz. 922). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nie jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Kasjer/Sprzedawca - ulica Duńska (nr ref. SKD/09/2016)

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 5 dni temu

... przy ul.Duńskiej poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Sklepu Nr. ref.: SKD/09/2016 Miejsce pracy: Szczecin Wymagania: - Chęć do pracy, Pożądane: Obowiązki: - ... nadesłane aplikacje, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia

Pracownik do pakowania/ozdabiania ciastek

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 7 dni temu

... Klienta, poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik do pakowania/ozdabiania ciastek Nr. ref.: PC/10/2016 Miejsce pracy: Szczecin - Płonia Opis stanowiska: - Pakowanie ciastek do ... aplikacje, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Kasjer/Sprzedawca (nr ref. SKD/09/2016)

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 7 dni temu

... przy ul.Duńskiej poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Sklepu Miejsce pracy: Szczecin Wymagania: - Chęć do pracy. Pożądane: Obowiązki: - Obsługa ... za wszystkie nadesłane aplikacje, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Pracownik biura obsługi klienta (m/k) (nr ref. PBO/SZCZ/1016)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 8 dni temu

... usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu. Trenkwalder należy do Grupy ... euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników ... poszukujemy osób na stanowisko: Miejsce pracy: Szczecin Wymagania: - doświadczenie w obsłudze klienta, - ...

Pracownik sklepu - św. Marcina tygodniówki

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 8 dni temu

... w Szczecinie, poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Sklepu Miejsce pracy: Szczecin Wymagania: - Chęć do pracy. Obowiązki: - Obsługa Klienta ... za wszystkie nadesłane aplikacje, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Pracownik administracyjny do obsługi sklepu internetowego

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 10 dni temu

... poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik administracyjny do obsługi sklepu internetowego. Miejsce pracy: Szczecin Miejsce pracy: Szczecin Wymagania: - ... działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa ... pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Pracownik Inwentaryzacji - 23.10.2016r.

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 10 dni temu

... Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na inwentaryzacji w markecie budowlanym. Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże) Miejsce pracy: Szczecin ... działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa ... pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Pracownik do pakowania/ozdabiania ciastek (nr ref. PC/10/2016)

KADRY SERWIS Sp. z o.o. :: Szczecin, zachodniopomorskie :: 12 dni temu

... Klienta, poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik do pakowania/ozdabiania ciastek Nr. ref.: PC/10/2016 Miejsce pracy: Szczecin - Płonia Miejsce pracy: Szczecin Wymagania: - ... aplikacje, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Otrzymuj za darmo nowe oferty pracy dla tego wyszukiwania na email!

Rejestrując powiadomienie akceptujesz postanowienia naszego regulaminu.

Strona     1| 2