Oferty pracy: Redaktor w Łódź, łódzkie

Sponsorowane
Grafton Recruitment

Software Architect - C#/.NET

Grafton Recruitment :: 11 dni temu

Opis stanowiska: We are searching for experienced .NET Architecs who are eager to join software department of global international company.Workplace: WroclawMain responsibilities: Design and maintain solution architectural artifacts (e.g. solution architecture design, integration maps, infrastructure models); Understand and meet the customer's ...

Opis stanowiska: Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Lidera w zespole podatkowym ze znajomością języka angielskiego.Obowiązki: Tworzenie deklaracji podatkowych dla klientów firmy (VAT, CIT, PIT) Udział w przeniesieniu procesów podatkowych Udział w doskonaleniu procesów i jakości pracy Kontrola pracy członków zespołu Dbanie o ...

SILVERHAND

Mechanik samochodowy (Niemcy)

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.