Oferty pracy: Specjalista ds. planowania strategicznego

Sponsorowane
SILVERHAND

Operator CNC (Niemcy)

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i ...

Grafton Recruitment

T&E Associate with German

Grafton Recruitment :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

Opis stanowiska: For a global consulting corporation, present in 140 countries, which recruits most experienced talents accross the globe and provides consulting services in many areas (finance, accounting, IT), we are searching for:T&E Associate with German and EnglishPlace of Work: Wroclaw (Poland).Job Type: Full Time.In this role you will be ...

CASH COLLECTION REPRESENTATIVE, another language advantage

Grafton Recruitment :: ponad 30 dni temu

Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English (may be one more language) daily at work? Then send us your CV. An international company is looking for candidates for a position CREDIT SERVICES REPRESENTATIVE where another language is big advantage (Turkish, German). Your responsibilities: ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.