Oferty pracy: od LUXOFT POLAND

Sponsorowane
Grafton Recruitment

Księgowy ds. Należności (AR) z j. angielskim

Grafton Recruitment :: 10 dni temu

Opis stanowiska: Zadaniem księgowego ds. należności będzie m.in.: praca z danymi i w systemie księgowanie płatności przychodzących rozstrzyganie niejasności zarządzanie tranzakcjami związanymi z należnościami (AR) Wymagania: bardzo dobry angielski min. B2+ 2 lata doświadczenia bardzo dobra znajomość MS Office znajomość systemów typu ERP będzie ...

SAP Consultant (SD / FI / MM )

Opis stanowiska: Dla naszego Klienta, międzynarodowego Centrum Biznesowego z obszaru nowoczesnych technologii poszukujemy Kandydata na stanowisko:SAP Konsultant (FI / SD / MM)Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:realizację projektów w zakresie wdrażania modułów aplikacji SAP, udział w projektach doradczych mających na celu analizę i ...

Konsultant ds. wsparcia IT z czeskim

Grafton Recruitment :: 12 dni temu

Opis stanowiska: Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia w branży IT- Nie masz jeszcze doświadczenia-"Jest duża liczba pracowników, która, przychodząc do nas, nie miała szerokiej wiedzy informatycznej. My jednak dajemy szansę ludziom, którzy bez odpowiedniego wykształcenia pragną w tej branży pracować. Dlatego też uczymy wszystkiego od podstaw ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.