Oferty pracy: od Moltton Poland

Sponsorowane
SILVERHAND

Hydraulik (Niemcy) Praca od zaraz!

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i ...

Grafton Recruitment

Opis stanowiska: Would you like to gaine first experience in HR department-Woul you like to be a part of a dynamic, international team-If yes we have fantastic oportunity for you!Grafton Recruitment is looking for Graduates with foreign languagesLocation: WroclawMain Tasks: Deliver HR services (database management) in a specific area such as ...

SILVERHAND

Monter rurociągów w rafinerii (Niemcy)

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę! ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.