Oferty pracy: od Na Radzymińskiej - D.Rus, M.Pluta

Sponsorowane
SILVERHAND

Prawnik z j.niemieckim (Wrocław)

SILVERHAND :: Wrocław, dolnośląskie :: ponad 30 dni temu

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). W ramach usługi GOLDENMIND prowadzimy ... stronie internetowej: silverhand.eu Facebook: facebook.com/praca.silverhand SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).

Sponsorowane
SILVERHAND

Elektryk Budowlany - z opłaconym zakwaterowaniem (Niemcy)

SILVERHAND :: dolnośląskie :: 12 dni temu

SILVERHAND KRAZ 7822 jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę ... (mile widziane) Oferta: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 9,50 ...

Sponsorowane
SILVERHAND

Ślusarz. Zakwaterowanie gratis - Niemcy

SILVERHAND :: ponad 30 dni temu

SILVERHAND jest Agencją Zatrudnienia godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy ... ślusarskich Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta mile ...Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.Powrót do strony głównej.