Oferty pracy: w Krzeszowice, małopolskie

Sponsorowane
Grafton Recruitment

Personal assistant with fluent English

Grafton Recruitment :: 10 dni temu

Opis stanowiska: Pragniesz zdobyć cenne doświadczenia w jednej z najbardziej prestiżowych firm konsultingowych na świecie? Znasz biegle język angielski? Chcesz pracować w międzynarodowym, młodym i dynamicznych środowisku pracy? Zgłoś się! Mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę! Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej poszukujemy ...

QA Engineer

Grafton Recruitment :: 12 dni temu

Opis stanowiska: W związku ze start-upem firmy naszego Klienta - amerykańskiego lidera w obszarze rozwoju oprogramowania w branży ubezpieczeń - w Krakowie, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Senior QA Engineer.Do zadań kandydata należeć będzie: projektowanie oraz wykonywanie testów manualnych i automatycznych udział w ...

Customer Service Specialist with German

Opis stanowiska: Have you ever wanted to work with languages on a daily basis in an international environment?An international company, operating all over the world is looking for qualified candidates to fill the position of:Customer Specialist with GermanLocation: WarsawResponsibilities: phone and e-mail technical support for the foreign languages ...

Nie znaleziono ofert pracy spełniających podane kryteria.