AUTOMATYCZNY EKSPORT OFERT PRACY DO MEEGA.PL


Jeśli posiadacie Państwo stronę internetową z ofertami pracy, zapraszamy do ich publikacji na Meega.pl w sposób automatyczny.

Proces integracji jest niezwykle prosty i pozwala na szybką publikację ofert w naszym serwisie. Oszczędzając czas i nakłady pracy zachowujecie Państwo pełną kontrolę nad opublikowanymi ofertami pracy.

 

Serwis meega.pl udostępnia dwa mechanizmy automatycznej integracji:

  1. Import wszystkich aktualnych ofert Partnera z pliku we wskazanej lokalizacji internetowej.
    Proces ten wymaga przygotowania i udostępnienia w internecie pliku w formacie xml zgodnego z zamieszczoną poniżej specyfikacją. Plik ten powinien zawierać wszystkie aktualne oferty przeznaczone do eksportu. Oferty z pliku są importowane raz dziennie przez naszego robota, a oferty nieaktualne są usuwane po zniknięciu z pliku xml.
  2. Odbiór danych wysyłanych przez Partnera na adres http://meega.pl/utils/ping.php .
    Dane wysyłane są przez Partnera metodą POST w formacie xml zgodnym z zamieszczoną poniżej specyfikacją. Każde wywołanie zawiera dane tylko jednej oferty pracy. Dostępne operacje to dodanie, edycja lub usunięcie oferty.

 

Szczegółowe specyfikacje eksportów oraz niezbędne pliki słowników można pobrać poniżej:

 

 

Jeśli posiadacie Państwo własny format pliku XML prosimy o przesłanie go do nas. Nasz dział IT oceni czy będziemy mogli z niego skorzystać.

W razie jakichkolwiek pytań, niejasności, ewentualnych innych propozycji współpracy prosimy o kontakt na adres: kontakt@meega.pl .